Завантажити ще

В Італії з'явиться "суперсертифікат" для боротьби з коронавірусом

В Італії з'явиться
Фото: REUTERS

За даними влади, санітарний пропуск Super Green Pass або "суперсертифікат" видаватиметься тільки вакцинованим і перехворілим. Як пише ANSA, документ діятиме з 6 грудня по 15 січня, однак у разі потреби ним продовжать користуватися і надалі. Super Green Pass видаватимуть на дев'ять місяців.

На даний момент у країні також діє "базова" перепустка - Green Pass. Його отримуватимуть нещеплені за наявності негативного тесту на коронавірусну інфекцію. Документ потрібен, щоб користуватися громадським транспортом, ходити на роботу до офісу та зупинятися у готелях.

Super Green Pass буде необхідний для тих частин Італії, що найменше постраждали від COVID-19, знадобиться для відвідування концертів, вистав, стадіонів, нічних клубів, публічних заходів, а також ресторанів і барів, що знаходяться в приміщеннях. Таким чином італійська влада збирається захистити відносно вільні від COVID-19 зони в країні від нової хвилі захворювання.

З 15 грудня обов'язкова вакцинація від коронавірусу запроваджується для військових, поліцейських, адміністративного персоналу у сфері охорони здоров'я. Для медичного персоналу стане обов'язковою третя бустерна доза вакцини.

Раніше у ВООЗ рекомендували країнам розглянути запровадження обов'язкової вакцинації. На думку фахівців, вона знизить рівень захворюваності.

Новини по темі: вакцинація Коронавірус