3 грудня
Завантажити ще

Слідом за Львівщиною виходити із "червоної" зони відмовилася Луганська область

Слідом за Львівщиною виходити із
Фото: Григорій Константинов

Ще одна область України відмовилася виходити із найсуворішої зони карантину - влада Луганщини звернулася з таким проханням до Державної комісії з питань ТЕБ та НС. Про це йдеться у протоколі засідання комісії.

Як зазначено в документі, незважаючи на зниження захворюваності на коронавірус, керівництво Луганської ОДА попросило відстрочити рішення про вихід регіону з "червоної" зони. Комісія врахувала це прохання та задовольнила його, доручивши місцевій владі вжити заходів для забезпечення дотримання обмежувальних заходів, передбачених для "червоної" зони.

До цього з проханням залишитися і "червоній" зоні до Держкомісії з питань ТЕБ та НС звернулася влада Львівщини. Там також дозволили продовжити найсуворіші заходи обмеження. Місцева влада вважає, що, незважаючи на стабілізацію деяких показників, ситуація в області залишається напруженою через поширення мутацій коронавірусу.

Напередодні міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що у Львівській та Луганській областях повністю стабілізувалися показники із захворюваності на коронавірус. За його словами, найближчим часом ці області можуть залишити "червону" зону карантину.