26 жовтня
Завантажити ще

Карантин в Україні: "помаранчевими" за індикаторами МОЗ стали вже 17 областей

Карантин в Україні:
Фото: REUTERS

В Україні "жовтій" зоні карантину станом на ранок 14 жовтня відповідають лише 7 областей і Київ. Всі інші регіони з тих чи інших критеріїв належать до "помаранчевого" рівня. Про це свідчать дані прес-служби Міністерства охорони здоров'я.

Показникам "помаранчевої" зони відповідають Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька та Чернігівська області. Решта регіонів - на "жовтому" рівні.

Ситуація в Україні з коронавірусом в цілому погіршується, зробивши невеличку перерву на вихідні. В Україні станом на ранок 11 жовтня виявили менше 9 тисяч нових випадків коронавірусу. Захворюваність традиційно падає на вихідних і найнижчий показник демонструє саме по понеділках, а до кінця минулого тижня на добу додавалося по 15-16 тисяч нових пацієнтів з COVID-19. І 13 жовтня хворих знову було більше 16 тисяч, 14 жовтня - майже 19 тисяч. За прогнозом НАН України, через тиждень захворюваність може зрости до 25-26 тисяч на добу.

Наразі (з 23 вересня) вся територія України знаходиться у "жовтій" зоні карантину, тільки Харківська область офіційно стала "помаранчевою", Херсонська - "червоною". 11 жовтня Одеська область самостійно ввела додаткові обмеження (планує це зробити і Львів - з 18 жовтня, а Тернопіль вже пішов за прикладом Одеси). Віктор Ляшко попереджає, що на підході до "червоної" зони ще 5 областей. Режим адаптивного карантину в Україні наразі  подовжено до 31 грудня 2021 року.

Раніше повідомлялося, що 10 жовтня в Україні встановили рекорд за кількістю викликів швидкої допомоги.