Повітряні сили ЗСУ знову почали вказувати кількість запущених по Україні російських ракет. У ранковому зведенні йдеться про те, що звечора Росія атакувала Україну двома «Іскандерами». Втім, Повітряні сили не вказують, чи вдалося їх збити.
- У ніч на 19 серпня (з 18:00 18 серпня) противник атакував двома балістичними ракетами "Іскандер-М", — йдеться у зведенні.
- 11 серпня Bloomberg написав, що Повітряні Сили ЗСУ перестали повідомляти про кількість балістики, запущеної Росією по Україні, на тлі дефіциту ракет Patriot, які здатні її збивати.
- 10 серпня речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат звернувся до українських медіа у телеефірі та попросив не писати про те, що не збито жодної ракети. За словами Ігната, це підігрує російській пропаганді.