Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради кандидатури Євгенія Хмари та Андрія Сибіги на посади міністра оборони та міністра закордонних справ відповідно. Народні депутати вже повідомили, коли парламент планує розглянути питання призначення нових очільників відомств. Про це повідомив у Telegram народний депутат від "Голосу" Ярослав Железняк.
- Зеленський вніс подання на Хмару та Сибігу у Парламент. Завтра голосування за двох міністрів: МО та МЗС, - написав Железняк.
Також про це повідомила народний депутат Ірина Геращенко.
- Тільки що до ВР зайшли подання від Зеленського на посади міністрів оборони і закордонних справ, відровідно- Є. Хмари і А. Сибіги. Сьогодні планується їх зустрічі з фракціями, у середу - профільні комітети і розгляд в залі, - написала вона.
- 20 липня уряд поклав тимчасове виконання обов'язків міністра оборони України на Євгенія Хмару, якого президент України Володимир Зеленський 17 липня звільнив від тимчасового виконання обов'язків голови СБУ та з посади начальника Центру спеціальних операцій "А" СБУ.
- 17 липня Кабмін призначив Хмару та Сибігу виконувачами обов'язків міністрів оборони та закордонних справ.