Директор CEO Club повернувся в Україну після двох тижнів у польському СІЗО через "крадіжку велосипедів"

Дмитро Карчук, якого звільнили із СІЗО у Перемишлі, повернувся в Україну після затримання на кордоні.

facebook.com/dmytro.karchuk

Директор CEO Club Ukraine Дмитро Карчук повернувся в Україну після затримання в Польщі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

- Я вдома після 2,5 тижнів у польському СІЗО. Все закінчилося так само різко як і почалося, — написав Карчук.

Дмитро Карчук додав, що “ще дуже багато чого потрібно з’ясувати: що це взагалі було, як і які документи було використано, випадковість це чи щось інше”. 

- Але тепер я уже спроможний діяти і буду у всьому розбиратись, — зазначив він.

Карчук також зізнався, що “дізнався багато нового – про себе, про систему, яка зажовує людей на місяці, навіть коли їх провина не доведена”.

- Як мені вже порекомендували — можу проводити воркшопи «як заходити в хату в ЄС», - пожартував він.