У ніч проти 7 серпня в тимчасово окупованому Криму лунала серія вибухів. Найбільших пошкоджень зазнав військовий аеродром «Гвардійське», який російські війська використовують для запуску ударних безпілотників Shahed по території України, повідомили місцеві пабліки та російські ЗМІ.
Вибухи фіксували в кілька хвиль — з 03:30 до 03:39 та з 04:34 до 04:47. На території аеродрому виникли щонайменше два осередки пожежі, спалахнув склад паливно-мастильних матеріалів і розпочалася детонація боєприпасів. Окрім "Гвардійського", вибухи також чули в Севастополі, Феодосії, Керчі та під Алуштою.
Паралельно безпілотники атакували російський тил на відстані понад 1700 кілометрів від кордону з Україною. У Єкатеринбурзі під удар потрапив логістичний комплекс компанії Wildberries, де спалахнув перший блок складу.
Ще до самої атаки в регіоні оголосили режим «безпілотної небезпеки», а Росавіація обмежила роботу місцевого аеропорту «Кольцово». У компанії Wildberries підтвердили факт влучання та займання, заявивши про завчасну евакуацію працівників і перенаправлення товарних потоків на інші об'єкти.
- 3 серпня у Геленджику російська ППО збила дрон над пляжем.
- 3 серпня українські дрони знову уразили один із найбільших складів Wildberries у Росії.