На гастрофестивалі Bite of Seattle у Сіетлі сталася перестрілка, внаслідок якої загинуло троє людей та ще четверо отримали поранення. Про це повідомляє NBC News.
Стрілянина сталася увечері неділі, 26 липня. Попередньо, двоє людей стріляли один в одного. Один стрілець втік з місця події, а іншого затримала поліція. Двоє людей загинули на місці внаслідок стрілянини, ще одна людина померла у лікарні.
Постраждалі отримали вогнепальні поранення рук, ніг, живота та гомілки. Серед них є хлопчик, 23-річний чоловік та жінки 39 та 40 років.
Bite of Seattle - триденний фестиваль їжі, який щорічно проводиться у центрі Сіетла вже кілька десятиліть. Минулого року захід відвідали 282 000 людей.
🇺🇸 Another video from the mass shooting at Seattle Center during the Bite of Seattle festival.
— Mario Nawfal (@MarioNawfal) July 27, 2026
It shows first responders treating multiple people on the ground just minutes after the gunfire.
Two people were reportedly killed and five others injured, including a 2-year-old…
A mass sh—ting occurred at the Bite of Seattle food festival. One food vendor was live-streaming and caught the commotion in the background. An unknown number of victims are known at the moment. https://t.co/5FFcb9VEOT pic.twitter.com/z61ecUDedv
— Andy Ngo (@MrAndyNgo) July 27, 2026
- У суботу, 26 липня, автомобіль наїхав на учасників ЛГБТ-параду в Берліні, внаслідок чого загинула одна людина та ще 16 було поранено.
- Наступного дня поліція застрелила підозрюваного під час затримання. Правоохоронці повідомили, що після наїзду 21-річний громадянин Німеччини ліванського походження Абдул Баллут напав на людей із холодною зброєю.