Легенда «Динамо» та колишній головний тренер збірної України Олексій Михайличенко поділився прогнозом щодо перспектив національної команди у боротьбі за путівку на чемпіонат світу - 2030. Про це повідомляє "Гливинський Pro Sport".
На думку Михайличенка, українська команда має хороші передумови для виходу на наступний мундіаль.
- На мій погляд, зараз, на цю хвилину, в нас дуже великі шанси вийти. А от почнемо грати в футбол — там побачимо. Я себе трошки розриваю, тому що ти дивишся футбол, дивишся якийсь матч - одна твоя половина дивиться як спеціаліст, а друга - як уболівальник. Іноді бувають великі конфлікти між собою навіть, - сказав Михайличенко.
- У травні Мальдера став головним тренером збірної України, змінивши на цій посаді Сергія Реброва, який не зміг вивести національну команду на чемпіонат світу - 2026. Мальдера озвучив ключову зміну в збірній України, заявив, що «характер важливіший за тактику».
- У першому матчі під керівництвом Мальдери Україна перемогла Польщу (2:0), а другий матч проти Данії завершився достроково за рахунку 2:1 на користь данців через те, що Крістіан Еріксен втратив свідомість під час гри.