Вранці у Херсоні російський FPV-дрон атакував автівку 45-річної співробітниці Херсонської обласної військової адміністрації Анжеліки Переверзєвої, вона загинула. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
- Зранку через удар російського безпілотника по автівці у Центральному районі Херсона загинула 45-річна співробітниця Херсонської ОВА, — написав він у своєму телеграм-каналі.
За вісім днів жінці мало виповнитися 46 років. Вона обіймала посаду начальниці організаційного відділу.
- Двадцять шість років свого життя Анжеліка Олександрівна присвятила державній службі та Херсонщині. Навіть у час повномасштабної війни, попри постійну небезпеку, залишилася працювати в рідному місті й не покинула його, — зазначив Прокудін.
Російські окупанти вдарили по автівці близько 07:45. Через влучання безпілотника жінка отримала травми, несумісні з життям.
- 17 липня у Херсоні оголосили часткову евакуацію — з кількох районів та вулиць.
- Сім'я 11-річної Марії Левченко, яка загинула внаслідок влучання російського КАБу у п'ятиповерхівку в Запоріжжі 19 липня, за тиждень-два планувала виїхати за кордон.