З Тимошенко зняли процесуальні обов’язки — вона заявила, що “справа розсипається на очах”

З лідерки “Батьківщини” зняли усі процесуальні обов’язки у справі про підкуп нардепів, але незабаром на неї знову чекають у суді.

t.me/suspilnenews

З народного депутата Юлії Тимошенко зняли усі процесуальні обов’язки. Про це повідомив "Укрінформ".

На засіданні 7 липня Вищий антикорупційний суд України відмовив у клопотанні прокурора САП Віталія Гречишкіна подовжити для Тимошенко ще на два місяці термін дії обов’язків: прибувати за кожною вимогою детективів НАБУ і прокурорів, а також повідомляти про зміну свого місця проживання й роботи.

Тимошенко назвала це “маленькою великою перемогою”. 

- Політично замовна та нашвидкоруч сфабрикована НАБУ проти мене справа розсипається на очах. Крок за кроком відновлюємо справедливість. Далі — більше! - заявила вона у Facebook.

Відповідне рішення оголосив суддя Олег Ткаченко під час підготовчого засідання. Ухвала оскарженню не підлягає, зазначив він. Наступне підготовче засідання у справі лідерки «Батьківщини» відбудеться 22 липня.