У Тернополі озброєний чоловік забарикадувався в квартирі з жінкою

Першими про інцидент почали повідомляти очевидці в соціальних мережах.

t.me/police_kh_region

У Тернополі правоохоронці проводять спеціальну операцію через надзвичайну подію в одному з житлових будинків. Там озброєний чоловік забарикадувався у квартирі разом із жінкою, пише "РБК-Україна" з посиланням на коментар речниці Національної поліції Юлії Гірдвіліс.

На місці події наразі залучені бійці поліцейського спецпідрозділу та представники інших профільних служб. Із правопорушником установлені контакти, тривають переговори.

Першими про інцидент почали повідомляти очевидці в соціальних мережах. За словами місцевих жителів, конфліктна ситуація триває ще з нічного часу, а зсередини приміщення нібито було чутно звуки пострілів. Поліція встановлює всі обставини та намагається мирно розв'язати ситуацію.