Трамп знову погрожує Ірану - "втратили шанс на мир і заплатять за це"

Президент США назвав Іран "хуліганом" і запевнив, що Тегерану доведеться відповісти за свої дії та відмову від мирних угод.

facebook.com/DonaldTrump

Глава Сполучених Штатів Дональд Трамп знову почав погрожувати Ірану через затягування переговорів. Він запевнив, що Тегеран пошкодує про те, що не уклав мир, коли для цього був шанс. Про це Трамп написав у соцмережі Truth Social.

За його словами, іранська влада затягнула з переговорами про врегулювання конфлікту зі США. Тепер їм доведеться "заплатити за це ціну". У своєму зверненні політик підкреслив, що іранська армія занепадає. Він також заявив, що ВМФ та ВПС ісламської республіки більше не існують.

- Хуліган Близького Сходу" мертвий! Вони надто довго тягли з укладанням угоди, яка могла б стати для них чудовим виходом, і тепер їм доведеться за це заплатити, - написав глава Білого дому.

Незадовго до цього американські військові завдали ударів по Ірану після того, як над Ормузькою протокою було збито вертоліт Apache. Раніше Іран також атакував американські військові бази на Близькому Сході у відповідь на атаку США на острова Сірік та Кешм. При цьому ще напередодні віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що Вашингтон дуже близький до угоди, яка б вирішила проблему ядерної програми Ірану.