Територію України перетинатиме атмосферний фронт, ще й із хвилею, тому практично повсюди завтра, 27 травня, прогнозують вологу погоду з дощами. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко.
- Температура повітря на півдні та південному заході +25+28 градусів, на Харківщині, Полтавщині, Сумщині, Луганщині +17+21 градус, на решті території +20+23 градуси. У Києві 27 травня очікується вітряна погода із штормовими поривами північно-західного вітру до 15-20 метрів за секунду! Дуже обережно. Завтра в столиці - дощ та +21 градус, - попереджає синоптик.
Проте, за її словами, вже з четверга в Україні очікується похолодання до денних +12+18 градусів. Однак на початку червня тепла погода відновиться.
- Початок травня в Україні видався надзвичайно теплим. Температурні показники вже встигли оновити одразу кілька рекордів, зазначають метеорологи. Зокрема, надзвичайно високі температури повітря зафіксували одразу в шести містах.
- 7 травня Україна була найспекотнішою країною Європи - тут зафіксували понад +27 градусів.