У Сумах росіяни атакували траурну колону, є загиблий та поранені

Один з поранених госпіталізований у тяжкому стані.

РЕЙТЕР

Російська армія вдарила по траурній колоні у Сумах, внаслідок чого постраждали люди. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григор'єв у своєму Телеграм-каналі.

- Цінічна атака. Сьогодні російський дрон атакував траурну колону на околиці Сум. Постраждали люди, – повідомив Григор'єв.

За його словами, внаслідок атаки постраждали 9 людей. Один із постраждалих помер від отриманих поранень у лікарні.

- На жаль, у лікарні помер чоловік, який отримав надтяжкі поранення внаслідок російського удару по траурній колоні у Сумах. Медики зробили все можливе, щоб урятувати його життя. Наразі встановлюється особа загиблого, - повідомив він.

У МВА додали, що удару було завдано росіянами FPV-дроном на оптоволокні. Ворог атакував по похоронній процесії, яка рухалася до місцевого цвинтаря.

- Сьогодні ворожим FPV-дроном, попередньо на оптоволокні, завдано удару похоронної процесії, яка рухалася на один із міських цвинтарів. Внаслідок влучення в проїжджу частину, поряд з автобусом. Наразі всіх постраждалих доставлено до медичного закладу, - повідомили у відомстві.