РФ вдарила балістикою по центру Прилук - є загиблі та поранені

Росіяни атакували Прилуки балістикою - удар прийшовся по центру міста.

t.me/chernigivskaODA/29211

Російські війська атакували центр міста Прилуки на Чернігівщині, застосувавши балістичну ракету. Унаслідок удару загинуло двоє людей, ще 21 отримали поранення. Про це повідомив у Telegram начальник Чернігівської ОВА Вячеслав Чаус та у ДСНС.

- Близько 10-ї ранку росіяни вдарили балістичною ракетою по центру Прилук. Під ударом - одне з підприємств. Пошкоджено торговельний центр, що поруч із місцем "прильоту", супермаркет та пожежна техніка, - написав Чаус.

Чаус додав, що наразі підтверджено загибель двох людей. Ще щонайменше 17 осіб отримали поранення, серед них 14-річна дитина. Постраждалим надають необхідну медичну допомогу. На місці удару продовжують працювати екстрені служби.

Поліція Чернігівської області повідомила, що правоохоронці працюють на місці російського ракетного удару по Прилуках, де є загиблі та постраждалі. У місті зафіксовано пошкодження житлових будівель та автомобілів місцевих мешканців.

На місці події також працюють слідчо-оперативні групи поліції, криміналісти, дільничні офіцери та інші екстрені служби. Правоохоронці допомагають громадянам і документують наслідки обстрілу мирного населення.

Пізніше у ДСНС повідомили, що унаслідок російського ракетного удару по місту Прилуки на кількість постраждалих збільшилася до 21 людини.  

- На місці влучання виникла пожежа у складському приміщенні торговельного центру. Рятувальники оперативно ліквідували займання. Медики надають постраждалим необхідну допомогу, - зазначили у ДСНС.