В Одесі військовий Дмитро Кащук, який у травні 2025 року повернувся з російського полону та має підтверджену інвалідність, заявив про викрадення та побиття. Як пишуть місцеві пабліки та «Акерман-Інфо», це були працівники ТЦК.
За словами потерпілого, інцидент стався посеред дня. До нього під’їхали мікроавтобуси з людьми у військовій формі. Без пояснень невідомі вирвали ключі від автомобіля з рук Дмитра та силоміць затягли його до салону.
- Закинули у бусік, забрали ключі від машини. Покатали по дворах, побили… Я кажу – «я з полона, пацани, подивіться у телефоні, все там є»… Покатали хвилин 20. Один, що сидів біля водія, весь цей час фотографував дані і відправляв кудить, переписувався. Коли зрозуміли, що мене не можна брати, м’яко кажучи, висадили, - розповів Кащук.
Станом на 11-ту годину 1 травня офіційних коментарів від Одеського обласного ТЦК та СП щодо цього інциденту немає.
- Раніше кореспондент Коротко про розповідав про скандали Одеського ТЦК під час мобілізації.
- 21 квітня в Одесі затримали представників ТЦК та СП - їх підозрюють у вимаганні.