У Fire Point відреагували на "плівки Міндіча" та заявили про спробу дискредитації

Денис Штилерман звернувся до НАБУ із проханням перевірити справжність "плівок Міндіча".

Один із керівників та співвласник компанії Fire Point Денис Штілерман відреагував на оприлюднені "плівки Міндіча", в яких його компанія пов'язується із підсанкційним Тимуром Міндічем. За його словами, опубліковані дані є спробою дискредитації. У зв'язку з цим він звернувся до НАБУ з проханням перевірити справжність плівок та повідомити, чи є ці записи матеріалами кримінального провадження. Про це Штілерман написав у соцмережі Х.

- Чергова публічна дискредитація може бути пов'язана із використанням матеріалів досудового розслідування Національного антикорупційного бюро України у зазначеному кримінальному провадженні. При цьому така публічна дискредитація без висування офіційних претензій з боку правоохоронних чи контролюючих органів дуже негативно впливає на репутацію суспільства, на можливості якісного та швидкого виконання державних контрактів, а також позбавляє нашу компанію права на ефективний захист та вичерпну комунікацію щодо такої негативної інформації, - написав він.

У зверненні наголошується, що дані, озвучені в публікації, не відповідають дійсності, зокрема щодо нібито завищених сум фінансування. Штілерман наголошує, що є обґрунтовані підстави вважати, що зазначена інформація могла бути змонтована або спотворена, а для підтвердження її справжності необхідно провести експертне дослідження.

Компанія також просить НАБУ повідомити, чи є оприлюднені записи частиною матеріалів кримінального провадження, та в разі підтвердження просить надати їх для проведення експертизи. Це, за його словами, необхідно для того, щоб не допустити маніпуляцій та заподіяння шкоди репутації компанії.