На Одещині Росія атакувала судно під прапором Панами, а Київщину огорнув густий дим

У низці регіонів України пролунали потужні вибухи.

t.me/ОлексійКулеба

Росіяни в ніч на 25 квітня атакували дронами судно під прапором Панами, яке виходило з порту на Одещині. В результаті на борту сталося загоряння, повідомив віце-прем'єрміністр із відновлення Олексій Кулеба у своєму Телеграм-каналі.

- Вночі під час виходу з порту судно під прапором Панами, яке працювало на перевалці контейнерних вантажів, зазнало атаки ворожих дронів. Внаслідок удару на борту сталося загоряння. Екіпаж самостійно ліквідував пожежу. Головне – люди не постраждали. Судно продовжило рух, – написав Кулеба.

Потужні вибухи лунали і на Київщині. Там після ворожої атаки над Білою Церквою утворився у небі густий стовп диму. Місцева влада просить людей закривати вікна та обмежити перебування на вулиці.

У Миколаївській області внаслідок атаки БПЛА отримали поранення дві людини. Також отримав пошкодження ЛЕП у Миколаївському районі – шість населених пунктів залишилися без світла.

- 45-річна жінка дістала легкі поранення, 68-річна жінка – гостру реакцію на стрес. Обидва постраждалі отримали медичну допомогу на місці і від госпіталізації відмовилися, - повідомив голова ОВА Віталій Кім.

У Чернігівській області росіяни атакували Ніжин балістичними ракетами та дронами "Герань". Жертвами атаки ворога стали двоє людей, ще семеро - поранені.

– На жаль, двоє чоловіків загинули: одному було 30 років, іншому – 60. 54-річного чоловіка госпіталізували із уламковими пораненнями. Постраждала старша жінка. У Городнянській громаді були удари "Гераней" по житлових районах - вже зараз відомо про 5 людей, - повідомив голова ОВА В'ячеслав Чаус.