В Одесі з-під завалів врятували кота, господарі якого загинули під час нічної атаки

Загиблому подружжю було по 75 років. 

t.me/dsns_telegram

В Одесі рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки нічної російської атаки. З-під завалів одного зі зруйнованих будинків врятували кота, господарі якого – 75-річна пара – загинули. Про це в соцмережах написала місцева журналістка Олена Балаба.

За її даними, тварина вижила в одному зі стареньких будинків на Молдаванці, куди влучив російський «шахед». Господарями кота були чоловік та жінка 75 років. Подружжя загинуло разом під завалами власної оселі.

- Всі ми зараз цей котичек, який вижив сьогодні вночі в Одесі, коли російський шахед вдарив в маленький старенький будиночок з вапняку на Молдаванці. Били вночі, били хвилями тоді, коли спати хочеться більше, ніж думати про життя. Били тупо по мирних. Було багато шахедів, тому ППО не все збили. Тому в нас двоє загиблих - поважна пара, обом по 75 років, жили разом, померли в одну ніч, від сраного російського шахеда. Нікому такого не побажаєш. А це котик цієї пари. Вижив, - написала Балаба.

За даними голови Одеської МВА Сергія Лисака, крім загиблих відомо про 15 поранених внаслідок російського удару.  Вісім з них перебувають у медичних закладах. Лікарі надають постраждалим усю необхідну допомогу.