Вперше під час війни Україну відвідало військове командування НАТО високого рівня

Україну відвідала військова делегація НАТО на чолі з французьким адміралом П’єром Вандьє.

t.me/PavloPalisa

Вперше під час повномасштабної війни Україну відвідало військове командування НАТО високого рівня. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Павло Паліса у своєму телеграм-каналі.

- Вперше під час повномасштабної війни Україну відвідало військове командування НАТО такого рівня – делегація на чолі з Адміралом П’єром Вандьє (французький військово-морський офіцер, - авт.), Верховним головнокомандувачем Об’єднаних Збройних Сил НАТО з питань трансформації, - розповів він.

За словами Паліси, говорили предметно про залучення українських військових до майбутніх навчань НАТО у ролі умовного противника (Red Team). 

- Минулорічний досвід участі наших підрозділів показав союзникам новітні методи ведення війни – у навчальних сценаріях українські команди продемонстрували суттєву перевагу, - зазначив заступник керівника Офісу президента.

Окремо говорили про майбутнє JATEC (Спільний центр НАТО–Україна). 

- Ми виходимо на фінальний етап розгортання українських систем управління, розвиваємо аналітичні спроможності та долучаємося до масштабування навчальних програм, - розповів він.

Паліса резюмував, що сьогодні Україна – це не лише споживач безпеки, а й її виробник. Він подякував П’єру Вандьє та всій делегації за візит, відкритість і готовність до практичної співпраці.