Помер зірка серіалу "Баффі – винищувачка вампірів" Ніколас Брендон

Останніми роками актор мав проблеми зі здоров'ям.

instagram.com/nicholasbrendon/

Американський актор Ніколас Брендон, якого глядачі добре пам'ятають за роллю Ксандера Харріса в культовому серіалі "Баффі - винищувачка вампірів", помер на 55-му році життя. Про це йдеться у його офіційному Інстаграмі.

Про сумну подію повідомили його родичі актора. У ньому наголошується, що причиною смерті стали природні обставини.

- З важким серцем повідомляємо про кончину нашого брата та сина Ніколаса Брендона. Він помер уві сні з природних причин. Багато хто знав Нікі завдяки його ролям у кіно та на телебаченні. Останніми роками він захопився живописом і з радістю ділився своїми роботами з близькими та шанувальниками. Він був емоційним, щирим і завжди прагнув творчості, - йдеться у заяві.

За даними The Independent, актор раніше стикався з серйозними проблемами зі здоров'ям. У 2022 році його госпіталізували через тахікардію - стан, при якому частішає серцевий ритм навіть у спокої. Журналісти зазначають, що проблеми із серцем почали турбувати його ще у 2021 році після кількох операцій на хребті, проведених через травму, отриману під час падіння.

Як зазначено у повідомленні, після повторного хірургічного втручання виникли ускладнення, що призвели до розвитку тахікардії. Пізніше в актора також виявили вроджену ваду серця.