Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 16 березня, зустрівся з американським актором Шоном Пенном, який зранку у понеділок прибув до Києва. Про це президент повідомив у Telegram.
- Завдяки тобі, Шоне, ми знаємо, що таке справжній друг України. Ти з Україною від першого дня повномасштабної війни. І сьогодні. І знаємо, що й будеш далі із нашою країною та нашим народом, - зазначив глава держави.
Знаменитий актор Шон Пенн на початку повномасштабної війни активно підтримує Україну та українських захисників. Актор також долучається до проєктів, пов'язаних із війною. Зокрема, він став одним із творців кіноальманаху "Війна очима тварин".
- 16 березня Шон Пенн прибув до України замість того, щоб відвідати церемонію нагородження премією Американської академії кіномистецтва та науки.
- Шон Пенн отримав премію "Оскар" у категорії "Найкраща чоловіча роль другого плану" за роль у фільмі "Одна битва за іншою" режисера Пола Томаса Андерсона.