У магазині Steam з’явилася сторінка гри Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes, яка викликала хвилю обурення через свій пропагандистський зміст. Гра розроблена російською студією Cats Who Play. Вона присвячена боям за аеродром «Антонов» у Гостомелі в лютому-березні 2022 року. Розробники називають висадку російського десанту «блискучою», а самих окупантів описують як «героїв».
У міжнародному сегменті Steam гра фігурує під назвою Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes, тоді як у внутрішніх соцмережах розробники називають її «Гостомельські богатирі». Вихід гри запланований на 24 березня 2026 року.
Гра розроблена студією Cats Who Play, яка раніше випустила подібний пропагандистський проєкт про війну в Сирії та гру «Загін 22: ZOV». Наразі Steam заблокував можливість покупки гри на території самої Росії, проте сторінка проєкту все ще доступна в інших регіонах, зокрема і в Україні. Наразі українська геймерська спільнота закликають до масового надсилання скарг адміністрації.
- Зараз українська ігрова спільнота бореться за видалення цієї гидоти з крамниці, і ми пропонуємо долучитися, поскаржившись на неї. Для цього: Перейдіть на сторінку гри. Натисніть на прапорець (поскаржитися). У формі оберіть «Наклеп» або «Порушення закону» та залиште скаргу, - наголошується у пабліку Databord.
- Раніше ми розказували про 5 комп'ютерних ігор про війну в Україні.
- У лютому 2024 року в збірці S.T.A.L.K.E.R. повністю прибрали російську мову.