У Миколаєві пролунав вибух на АЗС, поранено 7 поліцейських - прокуратура підтвердила теракт

Причини вибуху наразі невідомі. Президент Зеленський заявив, що версія щодо теракту перевіряється.

facebook.com/ivan.vyhivskyi.npu

Увечері у понеділок, 23 лютого, у Миколаєві стався вибух на території непрацюючої автозаправної станції. Постраждали семеро співробітників Управління патрульної поліції, які приїхали на перезмінку та припаркували там свої авто. Про це голова Національної поліції Іван Виговський.

Вибух стався о 18:10 в понеділок, повідомив він. Він висловив припущення, що до вибуху можуть бути причетні російські агенти, ця версія перевіряється. Попередньо двоє правоохоронців перебувають у тяжкому стані. За їхнє життя борються лікарі.

Глава МВС Ігор Клименко закликав не поспішати з висновками – правоохоронці відпрацьовують версії вибуху. На місці зараз працюють піротехніки та профільні фахівці.

- Деталі зараз уточнюються, зокрема, що спричинило вибух. Ще зарано щось сказати, на місці почали працювати вибухотехніки. Найбільше мене зараз цікавить стан патрульних. Доручив зараз визначитися, чи потрібно когось транспортувати на лікування до Києва. Мені постійно повідомляють, тримаю на контролі. Інформуватимемо, - зазначив Клименко.

За ситуацією в Миколаєві стежить і президент Володимир Зеленський. Він повідомив, що вже отримав перші доповіді правоохоронців про вибух у Миколаєві та додав, що перевіряється версія щодо терористичного акту. Президент доручив Національній поліції та Службі безпеки інформувати суспільство про необхідні деталі.

ОНОВЛЕНО. Прокуратура підтвердила, що вибух у Миколаєві був терактом. Встановлюються обставини події.

- За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом терористичного акту, що заподіяв тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 258 КК України). За оперативною інформацією, сьогодні о 18:20 у м. Миколаєві на території непрацюючої АЗС, розташованої поблизу адміністративної будівлі управління патрульної поліції в Миколаївській області, стався вибух саморобного вибухового пристрою, - заявили правоохоронці.

На місці події працює слідчо-оперативна група.