У США вбили 21-річну українку Катерину Товмаш. Про це повідомили брат дівчини в Instagram та Офіс шерифа округу Мур у Facebook.
Вбивство сталося вранці 14 лютого. За підозрою у ньому затримали 25-річного Калеба Хейдена Фосно - колишнього хлопця Катерини. Разом з нею він застрелив 28-річного коханого дівчини. Брат Катерини Михайло написав, що в домі також були їхні молодші брати та сестри.
- Біженку, яка втекла від війни в Україні в пошуках безпеки в Сполучених Штатах, було вбито у власному будинку в Північній Кароліні. Це вже другий випадок за останній рік, коли українку, біженку, яка переховується в Північній Кароліні, вбиває чоловік, - заявив він.
Михайло Товмаш зазначив, що колишній хлопець Катерини їхав сім годин з Огайо. Офіс шерифа округу Мур спочатку оголосив чоловіка в розшук, а потім повідомив про його затримання.
Друг Катерини Кирило Прищепчук розповів, що дівчина любила фотографувати та була членом Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони).
- 22 серпня 2025 року у США вбили 23-річну українку Ірину Заруцьку.
- У грудні 2025 року у Чехії мертвою знайшли 22-річну українку Андріяну Офрім.