Укрзалізниця позапланово зупинила поїзд, аби на нього змогли сісти мати з семирічною хворою дочкою. Через непогоду вони не могли дістатися до потрібної станції. Про це повідомило "Суспільне".
12 січня мешканка селища Лозове Ірина Власенко мала доїхати до Хмельницького, але через мороз не завелася автівка, з якою вона домовилася, а дороги буди засніжені.
Жінка зі своєю донькою поспішали у Київ до дитячої лікарні "Охматдит" на обстеження. За допомогою вона звернулася до Укрзалізниці через соціальну мережу Threads. Врешті з жінкою зв'язалися представники компанії та повідомили, що поїзд зробить зупинку на станції Коржівці Хмельницького району. Раніше ця станція вже мала зупинку, однак нині потяги там не зупиняються.
- Люди почали активно підтримувати звернення в соцмережах — коментували, лайкали, репостили. Коли мені відповіли, я видихнула з полегшенням, що зможу вчасно потрапити до лікарні, — розповіла жінка.
У підсумку жінка та її донька встигли на планове МРТ. Після прибуття до Києва працівники Укрзалізниці автомобілем доправили родину до приймального відділення "Охматдиту".
Ірина Власенко розповіла, що її доньці заборонили сидіти та ходити через наслідки невдалого лікування падіння у дитячому садку. Біологічний батько дитини — військовослужбовець 59 окремої штурмової бригади — зник безвісти під час бойових дій на Донеччині у травні. Вітчим, якого дитина називає татом, нині служить на сході України.
- 6 січня проросійського італійця не впустили до України та заборонили в'їзд на три роки — після того, як історія про нього завірусилася у Threads.
- Threads: що відомо про нову соцмережу, як нею користуватися і чим схожа на Twitter.