Зеленський вперше зустрівся з Навроцьким у Варшаві

Це перша офіційна зустріч лідерів двох країн після виборів у Польщі.

У п’ятницю, 19 грудня, президент України Володимир Зеленський зустрівся у президентському палаці у Варшаві з головою польської держави Каролем Навроцьким. Польський очільник привітав Зеленського та потиснув йому руку, після чого українському президенту представили склад польської делегації.

Зеленський своєю чергою ознайомив польську сторону з українською делегацією, до якої увійшли міністр закордонних справ Андрій Сибіга, віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Тарас Качка, посол України у Варшаві Василь Боднар.

Це перша офіційна зустріч лідерів країн. Згідно з планом, вона триватиме приблизно годину. Після цього планується сумісна пресконференція Зеленського та Навроцького. Лідери країн також планують взяти участь у церемонії покладання вінку до Могили Невідомого солдата.

 Протягом дня у Зеленського також заплановані зустрічі з Маршалком Сейму Республіки Польща Влодзімежем Чажастим, Маршалком Сенату Малгожатою Кідавою-Блонською та з Головою Ради Міністрів Республіки Польща Дональдом Туском.