Студія "Квартал-95" записала першу із двох частин новорічного шоу "Єдиний квартал", в якому відмовилися брати участь низка українських артистів. На першому концерті із заявленої раніше афіші погодилася виступити лише Ірина Білик. Артистів, які відмовилися брати участь у концерті, замінили Оля Полякова, ВУЗВ та «Мюслі UA». Про це повідомив медіатаблоїд "Антоніна".
За словами авторки репортажу Лєни Чиченіної, "кварталівці" жартували про свого підсанкційного співвласника Тимура Міндіча.
- Та перейдімо до цитат про Міндіча — вони були одразу на початку і ще зо дві далі в номерах. Навіть не цитати, а цілий номер. От я вам його зараз візьму і перекажу майже повністю. Загалом, у ньому коміки повністю знімають із себе відповідальність, кажуть, що Міндіча знати не знали і їх це все вже забембало. А також трохи шпиняють артистів, які відмовилися виступати в них на шоу, - пише авторка репортажу.
Першочергово на афіші концерту "Квартал-95" були заявлені Надя Дорофєєва, Монатік, KAZKA, Позитив, Ірина Білик, Антитіла, DREVO, Ганна Буткевич, KOLA, хор "Гомін" та інші. Після скандалу з Міндічем студія прибрала з анонсу імена зірок, заявивши, що не хоче зазнавати запрошених артистів надмірно інформаційного тиску".
- 10 листопада НАБУ заявило про викриття схеми розкрадання коштів у сфері енергетики за участю чиновників "Енергоатому". Керівником злочинної групи вважають бізнесмена Тимура Міндіча.
- 16 листопада хор "Гомін", KOLA та Надя Дорофєєва відмовилися брати участь у концерті "Кварталу-95".