Зеленський подякував Меланії Трамп за допомогу у поверненні дітей

Президент повідомив, що Україна працює над цим питанням з Катаром, Ватиканом, іншими країнами та з розвідками.

facebook.com/MelaniaTrump

Володимир Зеленський подякував першій леді США Меланії Трамп за допомогу у поверненні українських дітей. У своєму телеграм-каналі президент повідомив, що Україна працює над цим питанням з Катаром і Ватиканом.

- Дуже важливо залучати якомога більше лідерів і відомих людей – не тільки президентів і прем'єр-міністрів. Я справді вважаю, що зустріч перших леді США та України була важливою. Ми дуже вдячні за те, що Меланія допомогла повернути деяких дітей додому, в Україну. Ми також працюємо з Катаром, з Ватиканом. І є деякі інші країни, які намагаються допомогти, - написав він. 

За словами президента, близько 19,5 тисячі викрадених дітей залишаються у Росії. Україна повернула понад 1600 дітей. 

- Ми маємо зосередитися на тому, як їх знайти. Це дуже складно. Ми працюємо з різними розвідками. Ми знайшли в Росії близько 400 місць, де перебувають викрадені діти, - зазначив він.

Питання викрадених українських дітей стало однією з тем розмові із сенаторами США, повідомив Зеленський.