Станом на понеділок, 10 листопада, в Україні є чергові пошкодження енергооб’єктів в окремих областях після російських обстрілів. Наразі триває ліквідація наслідків попередніх масованих ракетно-дронових атак на енергосистему, повідомили в Укренерго.
- Через зумовлену наслідками російських обстрілів складну ситуацію в енергосистемі – сьогодні застосовуються заходи обмеження споживання. До кінця доби у більшості регіонів будуть застосовуватись графіки погодинних відключень обсягом від 2 до 4 черг. Також у регіонах, де застосовуються погодинні знеструмлення, будуть діяти і графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу, - зазначили в компанії.
В Укренерго наголосили, що враховуючи погодні умови та наслідки російських атак – необхідність в ощадливому споживанні електроенергії зберігатиметься протягом всієї доби.
- 8 листопада РФ здійснила чергову масовану атаку на українські енергооб’єкти. За даними енергокомпаній, після неї Україна декілька тижнів житиме в режимі 3-4 черг відключень.
- 9 листопада Зеленський анонсував переговори з партнерами на тлі зростання відключень світла.