В Миколаївському зоопарку відсвяткували 20-річчя двох тигриць-сестер

Це дуже поважний вік для цих тварин, адже в природі вони живуть не більше 15 років.

facebook.com/nikolaevzoo

У неділю, 21 вересня, у Миколаївському зоопарку ювілей відзначили сестрички - амурські тигриці Пенелопа та Агрипина. Вони тут народилися у 2005-му. Сьогодні їм виповнюється вже 20 років. Це дуже поважний вік для тигриць, адже в природних умовах тигри живуть 12-15 років. Про це повідомляють на Facebook-сторінці звіринця.

-  Одного осіннього дня на світ з’явилися маленькі пухнастики, які згодом перетворилися на могутніх та прекрасних молодих тигриць. Батьків Пенелопи та Агрипини звали Альфа і Пузир. До Миколаївського зоопарку Альфа приїхала у 2005 році за  Європейською програмою розведення рідкісних видів тварин як наречена для Пузиря. Їх одразу з’єднали, і за три з половиною місяці народилися наші сестрички. Альфа була прекрасною мамою, - йдеться у повідомленні.

Пенелопа та Агрипина виросли і самі стали давати потомство. Агрипина кожного разу була  турботливою мамою. А Пенелопа, на жаль, не завжди. Були випадки, коли вона відмовлялася годувати своїх дитинчат. І  тоді на допомогу приходили співробітники відділу хижих тварин, які вигодовували тигренят штучно.

У 2016 році  сестри Пенелопа та Агрипина привели по два приплоди і були добрими матусями. Разом у них у тому році  народилося 9 тигренят. Всі вони згодом роз'їхалися по інших зоопарках.

Наразі ювілярки вже на заслуженому відпочинку. Раніше вони дуже полюбляли взимку ковзати на кризі, а влітку - радісно плескатися в басейні. А зараз вже більше ніжаться на сонечку, згадуючи свої прожиті роки, або поважною ходою обходять територію.