Із України намагалися вивезти речі часів Київської Русі та скіфів - їх передали до музеїв

Історичні артефакти, вилучені митниками, поповнили колекції музеїв у Чернівцях і Батурині.

facebook.com/KYIVcustomsUA

Київська митниця передала до музеїв у Чернівцях і Батурині артефакти: ножі часів Київської Русі, скіфські наконечники та давні монети. Про це повідомляє митниця.

- Київська митниця передала чергову партію культурних цінностей до фондів українських музеїв. Йдеться про предмети археології та монети, вилучені митниками підчас спроб незаконного вивезення з України каналами міжнародного поштового зв’язку, - йдеться в повідомленні.

До Національного історико-культурного заповідника "Гетьманська столиця" в місті Батурин передано:

До Чернівецького обласного краєзнавчого музею надійшли:

У митниці нагадали, що культурні об’єкти повертаються у власність держави на підставі судових рішень. Подальша передача до державних музейних, бібліотечних або архівних фондів України відбувається згідно з рішенням Експертно-фондової ради при Міністерстві культури та інформаційної політики.

- Київська митниця й надалі продовжує системну роботу зі збереження культурної спадщини нашої держави та недопущення її незаконного вивезення за кордон, - додали у митниці.