У лікарні помер 43-річний чоловік, який перебував у вкрай тяжкому стані після ранкової атаки російської армії на Суми. Таким чином, кількість загиблих збільшилася до чотирьох. Про це повідомляє Сумська ОВА.
- У лікарні помер 43-річний чоловік, який перебував у вкрай тяжкому стані. Його 7-річна донька важкопоранена. Щирі співчуття рідним та близьким родини, - йдеться у повідомленні.
Наразі на місці влучання працюють усі відповідні служби. Постраждалим надають допомогу психологи, поліцейські фіксують наслідки удару.
- Зранку 3 червня Росія вдарила по центру Сум. Ворожий снаряд влучив у автомобілі, пошкоджено медичний заклад та будинки. На місці загинуло троє людей, багато постраждалих, серед яких діти.
- У ніч на 29 травня російські війська атакували ударними БпЛА цивільні об’єкти у кількох громадах Сумщини. Внаслідок ворожих ударів є загиблі та постраждалі.