Зеленський поїде до Стамбула навіть без припинення вогню, - Axios

У ніч на 12 травня мало розпочатись 30-денне перемир’я, проте сили ППО всю ніч фіксували у небі російські дрони  та КАБи.

t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський поїде до Туреччини 15 травня навіть у тому випадку, якщо РФ не припинить вогонь 12 травня. Про це повідомляє американський новинний cайт Axios із посиланням на джерело.  

- Український чиновник заявив, що Зеленський буде в Туреччині у четвер, навіть якщо Росія не погодиться розпочати перемир'я в понеділок, - розповів виданню неназваний чиновник.

Напередодні Зеленський заявив, що очікує на припинення вогню з боку РФ від 12 травня. Він наголосив, що особисто чекатиме на Путіна в Туреччині для переговорів. Зеленський також висловив сподівання, що росіяни цього разу не шукатимуть причин, чому вони не можуть припинити атакувати Україну.