Папа Лев XIV проведе урочисту месу на честь початку свого понтифікату 18 травня на площі Святого Петра у Ватикані. Про це повідомляється на сайті Vatican News.
- Святу Месу з нагоди початку понтифікату Папа Лев XIV відслужить у неділю, 18 травня, на площі Святого Петра у Ватикані, а в середу після цього, 21 травня, проведе свою першу загальну аудієнцію, - йдеться у повідомленні префектури Папського дому.
У суботу, 10 травня, Папа Лев XIV зустрінеться з кардиналами, а вже наступного дня, 11 травня, опівдні очолить молитву "Царице неба".
На понеділок, 12 травня, запланована пресконференція, а на четвер, 16 травня, – зустріч із дипломатичним корпусом. У вівторок, 20 травня, Святіший Отець офіційно прийме у канонічне володіння Папську базиліку святого Павла поза мурами.
- 8 травня у Ватикані оголосили ім'я нового Папи Римського. Ним став американський кардинал Роберт Прево. Він отримав ім'я Лев XIV.
- Увечері 8 травня з димаря Сикстинської капели здійнявся білий дим. Кардинали, зібрані на конклав для обрання нового Папи Римського, обрали нового понтифіка.
- Кореспондент Коротко про писала про Папу Римського Льва XIV: прогресивний центрист, математик, поліглот та мовчун.