Латвія заборонила в'їзд Крістіні Орбакайте через підтримку війни в Україні

Влада Латвії заборонила в'їзд російській співачці Крістіні Орбакайте та боснійському музиканту Горану Бреговичу.

Влада Латвії заборонила в'їзд російській співачці Крістіні Орбакайте та боснійському музиканту Горану Бреговичу через підтримку агресії РФ проти України. У обох незабаром мали відбутися концерти в Латвії, передає місцеве видання LSM.

- Основний меседж — про підтримку агресії проти України, про участь у публічних заходах на окупованих територіях. Ми, як Латвія, підтримуємо Україну і будемо продовжувати її підтримувати, тому в цьому випадку для нас це абсолютно неприйнятно, — сказав міністр.

За даними латвійського видання, Брегович та Орбакайте виступали в окупованому росіянами Криму та брали участь у різних заходах російської пропаганди. 

В Латвії живе мати Орбакайте, російська співачка Алла Пугачова. Остання переїхала з Росії після початку повномасштабного вторгнення в Україну. Сама ж Орбакайте має громадянство Литви. 

На початку вторгнення Орбакайте публікувала в Інстаграмі чорний квадрат з написом: «Тільки Мирного Неба! Ні війні!", який згодом видалила. Більше співачка російське вторгнення в Україні не коментувала. Через це в Росії концерти Орбакайте скасували.