Суд у Києві заарештував журналіста Макса Назарова з альтернативою застави у 12 мільйонів

Колишній ведучий телеканалів «Наш» і NewsOne проситиме у підписників допомогу у внесенні застави.

t.me/svoboda_radio

t.me/svoboda_radio

Соломʼянський районний суд Києва заарештував журналіста та блогера Макса Назарова з можливістю вийти під заставу в 12 мільйонів гривень. Про це повідомило Радіо Свобода.

Суд частково задовольнив клопотання сторони обвинувачення, яка просила для Назарова тримання під вартою без визначення суми застави. Захист просив м’якший запобіжний захід – домашній арешт або особисте зобов’язання. 

Сам Назаров сказав під час засідання суду, що не відповідає за слова гостей своїх ефірів. Він також повідомив, що не виїжджав з України після початку повномасштабного вторгнення Росії та не мав наміру залишати країну.

- Жодного разу, ніколи у своєму житті ні морально, ні якимось іншим чином не зраджував Україну, ні своїм принципам, ні Конституції. Під час повномасштабного вторгнення жодного разу не залишав територію України, працював на благо України, – сказав Назаров у суді.

У своєму телеграм-каналі Назаров написав російською мовою, що проситиме допомоги підписників у внесенні застави.