Закарпатський ОТЦК та СП спростував повідомлення, яке швидко розповсюджується у соцмережах, про нібито крадіжку "великої суми грошей" з приміщення ТЦК та СП Закарпатської області. Про це повідомляє Закарпатський ОТЦК та СП.
- Офіційно заявляємо, що жодного підтвердження згаданої інформації немає, а сама публікація є суцільною брехнею. Текст публікації містить ознаки дезінформації, а використання зображень і відео з невідомих джерел додає маніпуляційного контексту. Подібні дії спрямовані на дискредитацію Збройних сил України та створення недовіри серед громадян до діяльності ТЦК та СП, - йдеться у повідомленні.
Крім того, зазначається, що джерела, які поширюють недостовірну інформацію, неодноразово публікують матеріали з елементами проросійської пропаганди, що викликає сумніви щодо об'єктивності їхніх заяв. У ТЦК закликають всіх учасників комунікаційного процесу утримуватися від поширення неперевіреної інформації та довіряти лише офіційним джерелам.
Раніше Bankova Mail писала, що депутат Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що на Закарпатті до ТЦК доставлено рецидивіста, який викрав 27 тисяч євро з кабінету начальника та втік через вікно. Через деякий час депутат видалила цей пост.
- 20 грудня 2024 року Центр протидії дезінформації повідомив, що після кібератаки на держреєстри Росія запустила новий фейк, що ТЦК "хапає людей без розбору". У центрі додали, що верифікували цю інформацію і вона повністю не відповідає дійсності.
- 12 грудня 2024 року росіяни почали масово поширювати новий фейк про отруєну воду для ЗСУ. Пропаганда Кремля знову намагається дестабілізувати ситуацію.