Українські полярники з дослідної станції " Академік Вернадський " опублікували нове відео, на якому пінгвіни спускаються зі стрімкої гірки. Вони також розповіли про особливості ходи пінгвіна та дали рекомендації, як її можна застосовувати у зимову негоду. Про це повідомили у Національному антарктичному науковому центрі.
- Кажуть, в Україні багато хто використовує "ходу пінгвіна". Її секрет у тому, щоб перевалюватися з однієї лапки на іншу, широко розставивши крильця. Хоча коли пінгвінам потрібно швидко кудись дістатися, вони просто лягають на животик і ковзають, – зазначили вчені.
Відео обережного спуску птахів із гірки зняла на острові Галіндез учасниця 29-ї Української антарктичної експедиції Ганна Соїна.
- На початку грудня неподалік української станції “Академік Вернадський” в Антарктиці народилися перші пінгвінці цього сезону. Біолог 29-ї УАЕ Світлозар Давиденко виявив одразу двох малюків у тому гнізді, де з'явилися перші яйця – на скелі біля лабораторії дослідження геокосмосу.
- 7 грудня українські полярники повідомили, що на острові Галіндез біля антарктичної станції "Академік Вернадський" помітили несподіваного гостя, який порушив спокій місцевих пінгвінів. Це суворий інспектор – антарктичний пінгвін.