У Міноборони заявили, що військові тепер можуть оновити свій статус у застосунку «Армія+»

Завдяки новому функціоналу можна оновити інформацію про військову службу в кілька кліків та отримати номер заявки, щоб далі уточнити статус.

mil.gov.ua

У застосунку "Армія+" з’явилася функція виправлення даних про військову службу. При цьому генерується номер заявки, щоб далі можна було уточнити статус оновлення даних, повідомили  у Міністерстві оборони України.

У відомстві повідомили, що після запуску "Армії+" певна частина військовослужбовців зіткнулася із тим, що інформація про військову службу не відображається у застосунку. В основному це траплялося через те, що оператори територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки не оцифрували дані про актуальний статус обліку громадянина.

Для виправлення даних користувачеві необхідно було встановити застосунок "Резерв+" і через нього надіслати запит.

- Лише за перші чотири тижні релізу дані про свою службу актуалізували понад 60 тисяч військових, зокрема через "Резерв+". Це було незручно, вимагало встановити ще один застосунок та не давало військовому зворотного зв’язку про свою заявку на оновлення даних, - сказала заступник міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Тому в застосунку  розробили функціонал, який дозволяє оновити інформацію про військову службу через застосунок "Армія+" у кілька кліків та отримати номер заявки, щоб далі за ним уточнити статус. Для оновлення статусу в "Армії+" слід завантажити/оновити застосунок й авторизуватися.

Якщо інформація в реєстрі відсутня, на екрані з’явиться повідомлення "Ми не знайшли даних про вашу військову службу". Тоді слід натиснути "Я точно чинний військовий".  Після цього треба заповнити форму, вказати необхідні дані та надіслати її. Потім військовий має отримати номер заявки, завдяки якому зможе відстежувати її статус та очікувати на сповіщення про результат.

У Міноборони підкреслили, що загалом за півтора місяця роботи в застосунку "Армія+" авторизувалися понад 270 тисяч військовослужбовців. Застосунок впровадили тисяча військових частин, а також були подані 7 тисяч електронних рапортів, що мають юридичний статус паперового.