Український захисник Миколенко отримав травму під час матчу в АПЛ

Захиснику довелося достроково покинути поле.

instagram.com/mikola_16

Під час матчу в Англійській прем'єр-лізі український захисник Віталій Міколенко, який грав за "Евертон", отримав травму. Про це повідомляє "Суспільне.Спорт".

Так, українець отримав травму в середині першого тайму у матчі "Евертона" проти "Астон Вілли". У момент знаходження м'яча під контролем "Евертона" українець сів на газон та попросив заміну. Миколенко не зміг продовжити гру, попри надану медичну допомогу, та достроково залишив поле. Його замінив півзахисник Джеймс Гарнер, а на лівому фланзі оборони почав грати Двайт Макніл. Про ступінь травми Ніколенка поки що інформації немає.

До перерви "Евертон" лідирував у матчі проти "Астон Вілли" з рахунком 2:1. Для Миколенка гра проти "Астон Вілли" стала першою після повернення до клубу зі збірною України, де брав участь у матчах Ліги націй. В обох зустрічах національної команди проти Албанії (1:2) та Чехії (2:3) захисник розпочинав в основному складі.