Тенісисти Дідух та Шинкарьова принесли Україні історичну "бронзу"

У скарбничці нашої країни є ще одна нагорода.

REUTERS

Україна виборола свою дев'яту медаль на Паралімпійських іграх у Парижі. Настільні тенісисти Віктор Дідух та Ірина Шинкарьова стали бронзовими призерами у парному турнірі (клас XD17), передає "Суспільне".

За право вийти у фінал українська пара боролася з китайським дуетом Чжао Шуая та Мао Цзіндзянь, які були посіяні під четвертим номером. Дідух та Шинкарьова були дуже близькими до виходу у фінал, вигравши перші дві партії з однаковим рахунком 11:9. Проте перемогти їм не вдалося. Українська пара поступилася у трьох наступних партіях, включаючи остаточну, де гра йшла на більш-менш (10:12), і втратили шанс на фінал.

Ця медаль стала дев'ятою для України на Паралімпіаді-2024 та першою у настільному тенісі, саме у парному міксті, який вперше був представлений на Іграх у Парижі. Дідух та Шинкарьова забезпечили собі медаль ще другого дня змагань, коли, перемігши бразильську пару, вийшли до півфіналу і гарантували собі як мінімум "бронзу".