Україна здобула другу медаль Паралімпіади - Гонтар завоювала "бронзу" у плаванні вільним стилем

Олімпійській чемпіонці Ганна поступилася лише 0.4 секунди.

IPC/Педро Васконселос

У четвер українська спортсменка Ганна Гонтар здобула "бронзу" у змаганнях на 50 метрів вільним стилем у класі S6 на Паралімпіаді в Парижі. Про це пише "Супільне".

У фіналі спортсменка поступилася олімпійській чемпіонці Цзян Юйянь 0.4 секунди. При цьому суперниця Ганни встановила паралімпійський рекорд - 32.59 секунд, не дотягнувши до світового рекорду Гонтар 0.05 секунд. Таким чином, українка утримує чинний світовий рекорд, який встановила у 2023 році на чемпіонаті світу в Манчестері – 32.54 секунди.

У фінал змагань у Франції Ґонтар вийшла з кваліфікаційних змагань, що відбулися 29 серпня. У півфіналі Ганна показала другий час (33.70 секунди), програвши лише срібному призеру Паралімпіади-2020, американці Елізабет Маркс.