Українка Людмила Лузан стала 4-разовою чемпіонкою світу з веслування

Спортсменка взяла "золото" на турнірі у Самарканді.

instagram.com/liudmilaluzan/

Олімпійська призерка Людмила Лузан здобула перемогу на своїй коронній дистанції 500 метрів у турнірі, який пройшов у узбецькому Самарканді. Українка вчетверте стала чемпіонкою світу з веслування. Про це пише "24 канал Спорт".

Людмила Лузан впевнено пройшла у фінал, перемігши у попередніх заїздах. У вирішальному запливі українка знову показала свій найвищий клас. Після напруженої боротьби на першій половині дистанції Лузан, як завжди, продемонструвала потужний фінішний ривок. Вона зуміла збільшити відрив від найближчої суперниці Марії Маїльярд більш ніж на 2 секунди та завоювала звання чемпіонки світу.

Призерки чемпіонату світу з веслування в каное-одиначках на дистанції 500 метрів:

Для Людмили Лузан це вже четверте "золото" чемпіонатів світу у її кар'єрі. У 2022 році вона виграла в одиничних заїздах на дистанціях 500 та 1000 метрів. 2021-го виборола перше місце в каное-двійці на 500 метрів разом з Анастасією Рибачок.