Військовослужбовець Владислав Вежис змінив вже два протези, коли втратив ногу внаслідок важкого поранення. Але ті не підійшли. Єдиний вихід для хлопця - остеоінтеграційне протезування (вживлення імпланту в кістку). Першу операцію Владу вже зробили, але потрібно ще кілька етапів і сам протез. Чоловік збирає гроші на цей протез, який дозволить йому ходити. Сума для його родини непідйомна, тому батьки Влада звертаються по допомогу, пише Коротко про.
Владислав Вежис вісім років свого життя присвятив службі у війську. Однак 26 липня 2023-го отримав важке поранення під Роботиним Запорізької області. Хлопець підірвався на ворожій міні під час виконання бойового завдання.
Стан був важкий, ліву ногу, на жаль, не вдалось врятувати. Потім був рік лікування, операцій та реабілітації. І Влад навіть отримав дві штучні кінцівки. Однак в його випадку підібрати протез виявилося нелегко. Оскільки ампутація висока, звичайний протез, який надає держава, не підходить.
Лікарі порадили єдиний вихід - остеоінтеграційне протезування: це коли у кістку вживлюють імплант. Першу операцію Владиславу вже зробили, але ще потрібно кілька етапів і сам протез. Він на нього збирає гроші. А поки що Влад щодня, як на роботу, ходить на профілактичні заняття із реабілітологами до реабілітаційного центру "Титанові", що у Києві. Тут він проходить усі необхідні процедури, а потім займається на тренажерах. А взагалі Владислав мріє, що, коли отримає протез, знову повернеться на фронт до своїх побратимів, аби разом штурмувати посадки.
Долучитися до збору на протез Владиславу можна за реквізитами - номер картки банку 5375 4112 2126 8316 або за посиланням.
- У березні 2023 року в Національному реабілітаційному центрі “Незламні” Першого медоб’єднання Львова відкрили майстерню протезування, що розрахована одразу на 10 робочих місць. Це дозволить встановлювати сотню протезів на місяць.
- У березні 2024 року у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Пирогова було проведено операцію остеоінтеграційного протезування. Цей метод передбачає впровадження імплантату в кістку ампутованої кінцівки, до якого згодом кріпляться компоненти протеза.