Ті електронні рапорти, що будуть створені у застосунку для військових "Армія+", мають таку ж силу, як і паперові. Вони діятимуть паралельно, заявила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко в коментарі «Українській правді».
- Коли ми почали аналізувати, що відбувається з паперовими рапортами, побачили, що командири можуть складати їх у стос паперів, які розглядатимуться пізніше, або взагалі вважатимуться "загубленими" без пояснення причини. У застосунку "Армія+" це неможливо, - зазначила Черногоренко, додавши, що командир буде зобовʼязаний пояснити, чому відхиляє рапорт.
Черногоренко також повідомила, що цифровий рапорт, створений у застосунку "Армія+", прирівняний до паперового. Однак паперові рапорти не будуть ліквідовані. Військові зможуть формувати їх як в електронному вигляді в "Армії+", так і в звичному паперовому – на вибір командира.
Також у першій версії застосунку працює функція "АрміяID", завдяки якій військовослужбовець може підтвердити свій статус. Черногоренко наголошує, що будь-яка структура зможе ідентифікувати бійця за допомогою "Армії+" - завдяки цій функції військові зможуть отримувати пільги, оформлювати кредити, а також викуповувати квитки на транспорт.
Згодом Міноборони планує розгорнути нові модулі в застосунку. У першому будуть створені цифрові курси для бійців відповідно до їх запиту, наприклад, навчання керуванню БПЛА. У другому – списання зброї в електронному форматі.
- 8 серпня в Україні офіційно запустили мобільний застосунок "Армія+". Його презентував президент Володимир Зеленський.
- 9 серпня в Міноборони повідомили, що "Армія+" має у своїй системі 11 видів електронних рапортів, які згруповані по чотирьох типах – відпустка, допомога, направлення та видача направлень.