Україна посідає 35-те місце у медальному заліку Олімпіади-2024

Наші спортсмени вже здобули дві медалі.

facebook.com/olympicua?

Україна знаходиться на 35-й позиції у медальному заліку з однією срібною та однією бронзовою медалями. Про це повідомили у пресслужбі Національного олімпійського комітету.

Так, шостого дня XXXIII Олімпійських ігор у Парижі українська збірна змагалася у шести дисциплінах. Срібну медаль завоював стрілець Сергій Куліш. За підсумками цього дня наші спортсмени показали такі результати:

Кульова стрільба (малокаліберна гвинтівка 50 м, стрілянина з трьох положень). Сергій Куліш став срібним призером Олімпійських ігор 2024 року в Парижі.

Легка атлетика (спортивна ходьба 20 км). Три українки увійшли до Топ-20. Найкращий результат показала Людмила Оляновська, посівши 14-те місце (1:29,55). Марія Сахарук була 17-ю (1:30,12), а Олена Собчук – 20-ю (1:31,12). У чоловічій категорії Ігор Главан фінішував 40-м (1:24,52).

Стрільба з лука. Вероніка Марченко перемогла Лі Цай-Чі з Китайського Тайбея з рахунком 6:4 у 1/32 фіналу, але програла Алехандрі Валенсії з Мексики з рахунком 4:6 у 1/16 фіналу, завершивши свої виступи на Олімпіаді.

Дзюдо (вагова категорія до 78 кг). Єлизавета Литвиненко перемогла Лоріану Куку з Косова у стартовій сутичці, але поступилася в 1/4 фіналу італійці Алічі Белланді з Шидо. У втішній сутичці вона програла китаянці Ма Чженчжао та посіла сьоме місце.

Плавання. Владислав Бухов, чинний чемпіон світу на дистанції 50 м вільним стилем, кваліфікувався у півфінал із 11-м результатом (21.89 с). У півфіналі він покращив час до 21.76, але залишився на 11-й позиції, не пройшовши у фінал.

Теніс. Людмила та Надія Кіченок змагалися за вихід до півфіналу з іспанською парою Крістіною Буксою та Сарою Соррібес Тормо. У завзятій боротьбі вони поступилися тайбрейком з рахунком 3:6, 6:2, 10:12 і завершили свій виступ на Іграх.