Унікальний випадок: на Олімпіаді зустрілися найвищий та найнижчий баскетболісти

Різниця у зрості спортсменів - 55 сантиметрів.

x.com/TheNBACentel

На Олімпійських іграх, які зараз тривають у Парижі, стався унікальний випадок. Під час гри між чоловічими збірними з баскетболу Японії та Франції зустрілися у поєдинку найвищий та найнижчий баскетболісти.

Згідно з офіційними даними ФІБА, зріст француза Віктора Вембаньями становить 222 см, а його суперника по майданчику японського розігруючого Юкі Тогасі – 167 см. Різниця в їх зрості становить 55 см. Це найбільша різниця в історії Олімпійських ігор.

Варто зазначити, що перемогу в цій грі здобули французькі баскетболісти в овертаймі з рахунком 94:90 (32:25, 17:19, 20:20, 15:20, 10:6). Цей матч із баскетболу серед чоловіків став першим на цих Олімпійських іграх, який дійшов до овертайму. Найрезультативнішим гравцем французької збірної став саме лідер "Сан-Антоніо Сперс" Віктор Вембаньяма. Йому вдалося набрати 18 очок, зробити 11 підбирань, віддати шість передач, а також здійснити два перехоплення та два блок-шоти. На майданчику Вембаньяма провів рівно 31 хвилину.