"Динамо" розгромило сербський "Партизан" - 6:2

Кияни взяли реванш за торішню поразку.

x.com/DynamoKyiv

У матчі на “Арені Люблін” київське “Динамо” здобуло розгромну перемогу над сербським “Партизаном” з рахунком 6:2. Це реванш за поразку минулого року, коли серби вибили “біло-синіх” із Ліги Європи, пише Profootball.

З перших хвилин “партизанівці” діяли грубо, провокували, але “Динамо” швидко перехопили ініціативу та заграли в атакуючий футбол. Під час першого тайму “Партизан” спочатку вийшов уперед після спірного пенальті, але потім “Динамо” вибухнуло трьома голами за п’ять хвилин. Їх забили Шапаренко, Бражко та Караваєв.

У другому таймі Кабаєв довів рахунок до 4:1, а потім Попов та Пихаленок остаточно розгромили “Партизан”. Паралельно воротар “Динамо” Денис  Бойко відбив кілька небезпечних моментів.